Ekonomi

Esnaf odalarına düşük faizli kredi daveti

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Adlıhan Dere, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Denizli Sendikası’nın Antalya’da düzenlediği ‘Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katıldı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları. Birlik Lideri Mehmet Ali Erbeği, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına bağlı Oda liderleri katıldı.

‘YAKIN TAKİPÇİSİYİZ’

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf odalarında yaşanan sorunlara dikkat çekti. Emekli olacak işçinin kıdem tazminatının ödenmesine ilişkin incelemeyi odalarda sunduklarını kaydeden Palandöken, konuyu yakından takip ettiklerini söyledi.

Adlıhan Dere ise Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Sendikası ile ortak proje ve çalışmalar yürüttüklerini belirterek, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarına hızla devam ettiklerine işaret etti.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Mehmet Ali Erbeği, oda başkanları ve esnafla her zaman istişare çerçevesinde hareket ettiklerini, sorunları ve analiz önerilerini daha yukarılara taşımaya devam ettiklerini söyledi. yetkililer. Görüşmenin ardından Mehmet Ali Erbeği, TESK Lideri Bendevi Palandöken’e ikramda bulundu.

haber-beysehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu